Про нас

Чому потрібно вибрати нас

Наша компанія спеціалізується на постачанні систем автоматизації електрообладнання для підприємств промислової, будівельної та енергетичних галузей.

При реалізації проектів автоматизації використовуємо тільки офіційну продукцію «SIEMENS». Це дозволяє нам надавати найбільш якісні послуги, що стосуються не тільки поставок і продажів, але і сервісного обслуговування та інформаційної підтримки. Продукція «SIEMENS» імпортується офіційно, проходить офіційну процедуру розмитнення з обов’язковою сплатою необхідних мит.
Співробітники ТОВ «ТОПСІТІСЕРВІС» – професіонали найвищого класу, які люблять свою роботу і вміють працювати в команді. Для підвищення якості обслуговування регулярно проводиться навчання співробітників нашої компанії на заводах компанії «SIEMENS» для підвищення кваліфікації і стандартів обслуговування.
Ми знаємо все про обладнання, що постачається! Це допомагає нам надавати рекомендації, пов’язані з рішенням технічних завдань і гарантувати високу якість і довговічність обладнання.

На ринку з 2008 року
більше 100 впроваджених проектів
сертифіковані спеціалісти

Компанія розробила і впровадила більше 100 інженерно-технічних рішень, які відрізняються новизною і позитивно впливають на експлуатаційні характеристики обладнання.
Всі ці фактори роблять наше підприємство надзвичайно привабливим для наших партнерів і клієнтів та створюють міцну базу для довгострокової взаємовигідної співпраці.

Наші сертифікати та ліцензії