Опубліковано

ДВИГУНИ SIEMENS РІВНЯ ІЕ3 ЗІ ЗНИЖКОЮ ДО 50%!

ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ДВИГУНИ SIEMENS РІВНЯ ІЕ3 ЗІ ЗНИЖКОЮ ДО 50%.
ПІДГОТУЙТЕСЯ ДО ЗАКОНОДАВЧИХ ЗМІН В УКРАЇНІ ВЖЕ СЬОГОДНІ!!!

У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ НАБРАННЯМ ЧИННОСТІ ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ № 157 від 27.02.19. Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до екодизайну для електродвигунів та про заборону використання двигунів класів ІЕ1 та ІЕ2,

всі електродвигуни з номінальною потужністю від 0,75 кВт до 375 кВт, повинні мати номінальний коефіцієнт корисної дії не нижче рівня ІЕ3 або відповідати рівню ІЕ2 електродвигунів, оснащених регулятором швидкості.

ТОПСІТІСЕРВІС спільно з ДП Siemens Україна підготували для Вас спеціальну пропозицію:
– Придбайте енергоефективний двигун із вигодою до 50%

>>>>>
Опубліковано

Автомати горіння Siemens – 5 причин купити їх у нас!

Автомати горіння Siemens призначені для автоматизації управління опалювальними котлами та відповідними пальниками, що працюють на газі, рідкому паливі або комбінованих видах палива. Автомат горіння тестує системи котла на наявність несправностей і, якщо все в порядку, дає команду на розпал пальників. Відповідно, якщо автомат горіння несправний, то тестувати систему і давати команду на розпал нікому. Також ці пристрою можуть застосовуватися разом з тепло-генераторними пристроями різної потужності в режимі автоматичного контролю. Вони мають ультрафіолетові датчики.

Компанія Siemens —  лідер з виробництва автоматів горіння, які поставляються багатьом відомим виробникам котлів і пальникового обладнання. Авто… >>>>>

Опубліковано

Програмований контролер Siemens Simatic S7-1200

Програмований контролер Siemens Simatic S7-1200

Коли необхідно ефективно реалізувати завдання автоматизації в низькому і середньому діапазоні складності, то кращим вибором стане базовий контролер Siemens Simatic S7-1200. Даний пристрій володіє широким спектром технологічних функцій і інтегрованими входами і виходами, а також особливо компактним дизайном.

Область використання Siemens Simatic S7-1200

Програмований контролер Siemens Simatic S7-1200 є ефективним рішенням для ряду задач автоматичного регулювання та керування переміщенням. Він застосовується в машинобудівній сфері, системах управління різними об’єктами і підприємствами. Компактність модуля, ефективно поєднується з високою обчислювальною потужністю. Це дозволяє застос… >>>>>

Опубліковано

Впровадження автоматизованої системи керування технологічним процесом підготовчого відділення на виробництві туалетного паперу

підготовче відділення на виробництві туалетного паперу

Ще одним клієнтом компанії ТОВ “Топсітісервіс” стала компанія, яка займається виготовленням туалетного паперу. У цього замовника виникла потреба у впровадженні автоматизованої системи керування технологічним процесом на виробництві. Тому, спеціалісти ТОВ “Топсітісервіс” спільно із ПП “Сіменком інжиніринг” та з підтримкою італійських інженерів фірми ST-Macchine взялися за виконання поставленої задачі.

Насамперед, спеціалістами були проаналізовані існуючі системи. На основі цих даних був складений поетапний план модернізації, який мав на меті:

  • Виконати монтаж нового щита керування.
  • Встановити локальні пости управління.
  • Облаштувати робоче місце оператора.
  • Організувати логіку роботи усіх контурів техноло
>>>>>
Опубліковано

Автоматизація накату флексодрукувальної машини на базі обладнання “SIEMENS”

Лінія безперервного флексодруку на рулонах паперу

Збільшити ефективність лінії безперервного флексодруку на рулонах паперу – новий проект, реалізацією якого зайнявся колектив фахівців ТОВ “Топсітісервіс” та ПП “Сіменком інжиніринг”.

Вже понад 10 років компанія ТОВ “Топсітісервіс” та ПП “Сіменком інжиніринг” співпрацює з провідними виробниками поліграфічної продукції в Україні. Фахівці компанії добре знайомі з особливостями технологічного процесу поліграфічних підприємств, з вимогами та стандартами, які пред’являються до функціоналу АСУ ТП.
Тому, автоматизація лінії безперервного флексодруку на рулонах паперу була для компанії досить цікавим проектом.

Спеціалісти ТОВ “Топсітісервіс” спільно з інженерами ПП “Сіменком інжиніринг” розр… >>>>>

Опубліковано

Автоматизація твердопаливного вугільного котла ВТКС25-14

Автоматизація твердопаливного вугільного котла ВТКС25-14

Автоматизувати роботу твердопаливного котла зі згорянням вугілля в киплячому слої – з таким завданням замовники звернулися у компанію ТОВ “Топсітісервіс”.

Підтримка тепла з використанням твердопаливного котла на підприємстві – це величезні витрати сил, часу та коштів. Адже такі агрегати вимагають постійної присутності обслуговуючого персоналу, який би займався завантаженням палива, чисткою зольника, контролюванням температури й тиску, розпалом та ручним регулюванням потужності котла.

Проте, завдяки розвитку сучасних технологій та професіоналізму інженерів ПП “Сіменком інжиніринг”, ТОВ “Топсітісервіс” змогло вдало реалізувати проект модернізації котла ВТКС25-14.

Комплекс проведених спеціа

>>>>>
Опубліковано

Модернізація АСК ТП очисних споруд

Модернизация АСУ ТП очистных сооружений

Компанією “Топсітісервіс” був виконаний масштабний проект модернізації автоматизованої системи керування технологічним процесом очисних споруд.

Важливими умовами реконструкції існуючих каналізаційних очисних споруд водоочищення є оптимізація капітальних витрат і забезпечення ефективної роботи всіх технологічних ділянок. Тому, перед тим як приступити до реалізації проекту, спеціалістами ТОВ “Топсітісервіс” було проведене комплексне обстеження встановленого обладнання та локальних систем управління. На основі проведеного аналізу був сформований висновок про їх технічний стан та надані рекомендації по необхідним видам робіт, які враховували умови експлуатації об’єкта і вклю… >>>>>

Опубліковано

Модернізація автоматичної лінії ламінування на виробництві ДСП

лінія ламінування дсп

ТОВ “Топсітісервіс” спільно із ПП “Сіменком інжиніринг”, завдяки унікальній кваліфікації своїх спеціалістів та професіоналізму колег з Чехії та Німеччини, змогли успішно реалізувати проект модернізації по проведенню пусконалагоджувальних робіт автоматичної лінії ламінування на виробництві ДСП.

Цей проект був масштабним, тому передбачав послідовність виконання цілого комплексу робіт. Насамперед, професіонали компанії “Топсітісервіс” зайнялися детальною перевіркою системи на виробництві, її елементів, механізмів, сенсорів та цифрових мереж зв’язку. Провівши попередній аналіз, фахівці сформували поетапний план дій для автоматизації нового технологічного процесу. В першу чергу, були проанал… >>>>>

Опубліковано

Обладнання Siemens в наявності на нашому складі. Для матеріально – технічного забезпечення підприємства

Компанія Топсітісервіс є офіційним партнером SIEMENS і пропонує широку дистриб’юторську гамму продукції департаменту
Siemens “Автоматизація промисловості, безперервні процеси та приводи” з власного складу в Хмельницькому.

Ми сформували його під потреби департаментів матеріально-технічного постачання промислових підприємств, що відповідають за безперебійну роботу виробничого устаткування, а також що забезпечують його ремонт та модернізацію :

– програмовані контролери S7 – 1500

Інноваційні програмовані SIEMENS КОНТРОЛЕРИ S7 – 1500 можуть використовуватися в усіх галузях, де традиційно знаходять застосування програмовані контролери S7 – 300 і S7 – … >>>>>

Опубліковано

7 червня фахівці компанії ТОВ “Топсітісервіс” прийняли участь в Smart infrastructure event

Smart infrastructure event

7 червня в Києві відбувся дуже цікавий захід від компанії Siemens під назвою Smart infrastructure event. У цій конференції брали участь багато світових компаній, в тому числі і Топсітісервіс, – офіційний дистриб’ютор Siemens, який займається постачанням систем автоматизації електрообладнання для будівельних, металообробних, деревообробних, хімічних, харчових і сільськогосподарських промислових підприємств.

Олимпийский Siemens

У компанії Топсітісервіс працюють тільки кращі інженери, адже вони мають великий досвід виконання різних проектів і, крім того, постійно вдосконалюють свої навички, підвищуючи кваліфікацію і навчаючись за рахунок відвідування різних тренінгів і таких заходів, як Smart infrastructure … >>>>>