Опубліковано

Автоматизація твердопаливного вугільного котла ВТКС25-14

Автоматизація твердопаливного вугільного котла ВТКС25-14

Автоматизувати роботу твердопаливного котла зі згорянням вугілля в киплячому слої – з таким завданням замовники звернулися у компанію ТОВ “Топсітісервіс”.

Підтримка тепла з використанням твердопаливного котла на підприємстві – це величезні витрати сил, часу та коштів. Адже такі агрегати вимагають постійної присутності обслуговуючого персоналу, який би займався завантаженням палива, чисткою зольника, контролюванням температури й тиску, розпалом та ручним регулюванням потужності котла.

Проте, завдяки розвитку сучасних технологій та професіоналізму інженерів ПП “Сіменком інжиніринг”, ТОВ “Топсітісервіс” змогло вдало реалізувати проект модернізації котла ВТКС25-14.

Комплекс проведених спеціа

>>>>>
Опубліковано

Модернізація АСК ТП очисних споруд

Модернизация АСУ ТП очистных сооружений

Компанією “Топсітісервіс” був виконаний масштабний проект модернізації автоматизованої системи керування технологічним процесом очисних споруд.

Важливими умовами реконструкції існуючих каналізаційних очисних споруд водоочищення є оптимізація капітальних витрат і забезпечення ефективної роботи всіх технологічних ділянок. Тому, перед тим як приступити до реалізації проекту, спеціалістами ТОВ “Топсітісервіс” було проведене комплексне обстеження встановленого обладнання та локальних систем управління. На основі проведеного аналізу був сформований висновок про їх технічний стан та надані рекомендації по необхідним видам робіт, які враховували умови експлуатації об’єкта і вклю… >>>>>

Опубліковано

Модернізація автоматичної лінії ламінування на виробництві ДСП

лінія ламінування дсп

ТОВ “Топсітісервіс” спільно із ПП “Сіменком інжиніринг”, завдяки унікальній кваліфікації своїх спеціалістів та професіоналізму колег з Чехії та Німеччини, змогли успішно реалізувати проект модернізації по проведенню пусконалагоджувальних робіт автоматичної лінії ламінування на виробництві ДСП.

Цей проект був масштабним, тому передбачав послідовність виконання цілого комплексу робіт. Насамперед, професіонали компанії “Топсітісервіс” зайнялися детальною перевіркою системи на виробництві, її елементів, механізмів, сенсорів та цифрових мереж зв’язку. Провівши попередній аналіз, фахівці сформували поетапний план дій для автоматизації нового технологічного процесу. В першу чергу, були проанал… >>>>>

Опубліковано

Обладнання Siemens в наявності на нашому складі. Для матеріально – технічного забезпечення підприємства

Компанія Топсітісервіс є офіційним партнером SIEMENS і пропонує широку дистриб’юторську гамму продукції департаменту
Siemens “Автоматизація промисловості, безперервні процеси та приводи” з власного складу в Хмельницькому.

Ми сформували його під потреби департаментів матеріально-технічного постачання промислових підприємств, що відповідають за безперебійну роботу виробничого устаткування, а також що забезпечують його ремонт та модернізацію :

– програмовані контролери S7 – 1500

Інноваційні програмовані SIEMENS КОНТРОЛЕРИ S7 – 1500 можуть використовуватися в усіх галузях, де традиційно знаходять застосування програмовані контролери S7 – 300 і S7 – … >>>>>

Опубліковано

7 червня фахівці компанії ТОВ “Топсітісервіс” прийняли участь в Smart infrastructure event

Smart infrastructure event

7 червня в Києві відбувся дуже цікавий захід від компанії Siemens під назвою Smart infrastructure event. У цій конференції брали участь багато світових компаній, в тому числі і Топсітісервіс, – офіційний дистриб’ютор Siemens, який займається постачанням систем автоматизації електрообладнання для будівельних, металообробних, деревообробних, хімічних, харчових і сільськогосподарських промислових підприємств.

Олимпийский Siemens

У компанії Топсітісервіс працюють тільки кращі інженери, адже вони мають великий досвід виконання різних проектів і, крім того, постійно вдосконалюють свої навички, підвищуючи кваліфікацію і навчаючись за рахунок відвідування різних тренінгів і таких заходів, як Smart infrastructure … >>>>>

Опубліковано

Лінійка обладнання Siemens для вимірювання рівня

измерение уровня siemens

Незалежно від того, яке у вас підприємство, технологічні процеси в ньому постійно змінюються. Тому, щоб краще розуміти що в ньому відбувається і скільки матеріалів є, вам безсумнівно знадобляться спеціальні прилади для безперервного вимірювання рівня від компанії Siemens. Цей виробник випускає дійсно унікальну контрольно-вимірювальну електротехніку, яка з високою точністю визначає різні технологічні показники. З їх допомогою ви зможете контролювати рівень води або зливових опадів в очисних спорудах, моніторити облік продукції в промислових сховищах, а також вимірювати витрати в відкритих каналах.

Таким чином, використовуючи обладнання Siemens для вимірювання рівня ви отримуєте прекрасну можливість дос… >>>>>

Опубліковано

Поради початківцям програмістам мікроконтролерів

Микроконтроллер siemens

Мікросхеми, призначені для для управління електропристроями або, іншими словами, міні версії простих комп’ютерів, здатні виконувати прості завдання, називаються мікроконтролерами. Для того, щоб ці пристрої добре функціонували і справлялися з певними завданнями необхідно їх запрограмувати, записавши в них програму або програмний код.

Якщо ви початківець електронник, то ви напевно не знаєте як правильно програмувати мікроконтролери, що для цього потрібно, які програми і обладнання для цього знадобляться і де взяти потрібну техніку. Про це ми і розповімо вам в цій статті.

Як програмуються мікроконтролери?

Перш за все новачкам в сфері програмування МК необхідно зібрати базовий набір для освоєння пристрою. … >>>>>

Опубліковано

Асинхронні двигуни Siemens

Асинхронні двигуни Siemens

Німецький концерн Siemens є одним з провідних виробників електротехніки. Електрообладнання цього бренду саме затребуване в світі. І це стосується не тільки побутових пристроїв, але і складної промислової техніки, яку активно використовують в енергетичній та транспортній сфері.

На сьогоднішній день компанія вважається лідером у виробництві електричних асинхронних двигунів, адже вся продукція відповідає міжнародним стандартам якості і національним нормам безпеки. Крім того, електродвигуни Siemens, що випускаються, за рахунок своєї широкої різноманітності, багатофункціональності та високої ефективності заслужили визнання мільйонів споживачів по всьому світу.

Основні лінійки електродвигунів Siemens

>>>>>
Опубліковано

Огляд мікроконтролерів Siemens LOGO! 8

Микроконтролер Siemens

Компактні функціонально закінчені універсальні вироби, які призначаються для організації найпростіших систем автоматичного управління за допомогою логічної обробки інформації – це серія програмованих реле під назвою LOGO!8. Дані модулі функціонують за рахунок програми, яка складається на базі вбудованих функцій і проводиться за допомогою спеціального програмного забезпечення.

Цінові показники LOGO!8 є неймовірно низькими. Їх використання економічно доцільне навіть в разі заміни схем, які містять два мультифункціональних реле часу або два таймера і три проміжних реле.

Характеристики Siemens LOGO! 8 мікроконтролера

  • Даний контролер використовується для задач, пов’язаних з автоматизацією промисл
>>>>>
Опубліковано

ЛОБ 2019 учасники: Топсітісервіс

Наймасштабніша і найграндіозніша міжнародна подія в Східній Європі на тематику інтернет-бізнесу – п’ята Лабораторія Онлайн Бізнесу пройде вже 17-18-19 травня 2019 року в Києві, в Палаці спорту. На цьому заході збереться величезна кількість найпотужніших спікерів з усього світу, які ще не виступали в Україні. Це успішні підприємці, які розкажуть про те, як вони досягли висот, з якими труднощами вони стикалися і як шукали вирішення різних проблем.

На щорічному саміті виступлять:

  • Засновники каналу Youtube, які на продажах товарів заробляють мільйони доларів.
  • Хлопці, які зуміли створити міжнародну компанію ціною в тридцять мільйонів доларів всього за три роки.
  • Чоловік, який розпочав власну справу в неве
>>>>>