Про нас

ТОВ "Топсітісервіс" засноване 21 липня 2008 року і є офіційним дистриб'ютором SIEMENS.

Спеціалізуємося на постачанні систем автоматизації електрообладнання для промислових підприємств різних галузей економіки. Серед наших клієнтів підприємства харчової, хімічної, медичної, металообробної, будівельної, целюлозно-паперової, деревообробної, сільськогосподарської промисловості.

При реалізації проектів наша компанія використовує тільки офіційну продукцію "SIEMENS". Тому ми надаємо своїм клієнтам більш низькі ціни, ніж інші компанії. Таким чином клієнти ТОВ "Топсітісервіс" економлять свої гроші.

Співробітники ТОВ «Топсітісервіс» — професіонали найвищого класу, які вміють вислухати, зрозуміти клієнта і запропонувати найкраще рішення. Люблять свою роботу і вміють працювати в команді. Більше 95% наших співробітників мають вищу освіту.

Всі фахівці, що займаються автоматизацією виробництва і контролем технологічних процесів, мають спеціальні допуски і дозволи. Ми переконані що "В здоровому тілі - здоровий дух". Тому 100% співробітників ТОВ "Топсітісервіс" щорічно проходять медичний огляд.

На відміну від інших компаній, наші працівники щорічно навчаються на спеціальних курсах підвищення кваліфікації як в Україні, так і в Європі. Щорічно їздять до Німеччини, де проходять навчання та стажування на підприємствах німецького концерну Siemens. Зокрема:

- Завод з виробництва низьковольтного пуско-регулюючого і світлосигнального обладнання SIRIUS в місті Амберг;

– Дистриб'юторський центр (LZA);

- Завод з виробництва низьковольтного-приводного обладнання напрямку GMC в місті Ерланген та інші.

Також наші співробітники проходять профільне навчання та стажування на європейських заводах і фабриках, підрозділах гіганта “Rittal GmbH & Co. KG”:

- німецькому заводі в Rittershausen;

- Лабораторії з контролю якості;

- Логістичному центрі;

- На головному складі.

У ТОВ "Топсітісервіс" сильна інженерна команда.

Постійне навчання і підвищення кваліфікації співробітників, дає нам можливість реалізовувати гігантські, масштабні проекти. Серед наших клієнтів - найбільші заводи і фабрики України.

10 років досвіду, понад 100 виконаних проектів - дозволяють нам вирішувати завдання, за які не ризикують братися інші. Тому наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що ТОВ "Топсітісервіс" поставить якісне обладнання і забезпечить безперебійну роботу виробничих ліній.

Професіонали ТОВ "Топсітісервіс" беруть участь у найбільших міжнародних виставках. Наприклад, таких як SPS IPC DRIVES і багатьох інших.

Щоб постійно бути в курсі всіх інновацій, інженерний відділ, відділ маркетингу і відділ продажів ТОВ "Топсітісервіс" щомісяця беруть участь у тематичних міжнародних форумах, конференціях, виставках.

В 2018-2019 р. ми взяли участь у:

- Конференції “Елеватор-2019”;

- XVI міжнародному форумі " Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення і майбутнє” ;

- Конференції Siemens Make Digitalization Happen;

XVI Міжнародній спеціалізованій виставці “Енергетика в промисловості-2018”;

- IX Міжнародній виставці обладнання та технологій фармацевтичної промисловості;

– Міжнародній спеціалізованій виставці ELECNRO INSTALL-2018;

- III Міжнародній спеціалізованій виставці гірничодобувної промисловості MINING INDUSTRY EXPO-2018;

- III Міжнародній спеціалізованій виставці НАФТОГАЗЕКСПО-2018;

– У Міжнародній спеціалізованій виставці низьковольтної електротехніки та електроніки ELECTRO INSTALL-2018%;

- І багатьох інших.

ТОВ "Топсітісервіс" постійно в курсі всіх новітніх передових технологій та ефективного електротехнічного та енергетичного обладнання. Тому ми здійснюємо для наших клієнтів по-справжньому кращі і вигідні інженерні рішення. Поставляємо обладнання найвищої якості безпосередньо від німецьких виробників, яке вже позитивно показало себе у справі.

Асортимент обладнання Siemens, що поставляється нами, - близько 150 000 найменувань. Маємо свої власні склади в містах Хмельницькому, Києві, Львові. Надаємо всі необхідні і правильно оформлені документи.

Фахівці нашої компанії щороку, кілька разів на рік, проходять навчання в Siemens. Спеціалізуючись на бренді, ми володіємо більш глибокими знаннями в ньому. Наші професіонали "собаку з'їли" на тому, що ми продаємо. Тому ми завжди можемо проконсультувати клієнтів щодо обладнання, що поставляється краще, ніж конкуренти.

На відміну від інших компаній, ТОВ "Топсітісервіс" економить час, нерви і гроші своїх клієнтів і здійснює всі необхідні розрахунки за проектами самостійно. З нами зручно.

Ми надаємо гарантію 12 місяців на поставляеме обладнання. Несемо відповідальність за обладнання, яке постачаємо. Тому наші клієнти впевнені в надійній, безперебійній роботі обладнання.

З радістю ми отримуємо позитивні відгуки про нашу роботу. Про що свідчить товста папка оригіналів листів, скріплених печатками, від наших клієнтів. Також ми надаємо детальні кольорові фото та відео-презентації, брошури, кейси, інформаційні бюлетені. Нам є що продемонструвати і показати нашим новим клієнтам.

Мобільність, висока оперативність, гнучкість і відсутність зволікань - відмінні риси ТОВ "Топсітісервіс".

У своїй діяльності ми застосовуємо особистісний підхід до кожного клієнта. Ніяких брифів. Тільки живе спілкування і скрупульозне вивчення нюансів виробництва клієнта. Ми робимо все щоб вирішити завдання клієнта швидко і найкращим способом.

Ми не ховаємося за корпоративними кліше. Наша команда на виду. Новини компанії, які ми публікуємо на сайті і на сторінках компанії в соціальних мережах, ми підкріплюємо фотографіями співробітників.

Наші сертифікати та ліцензії

Цей матеріал також доступний по : English Русский