ТопсітіСервіс - одна з провідних компаній у галузі промислової автоматизації

image not found

ТОВ «ТопСітіСервіс» – офіційний дистриб'ютор компанії Siemens, який почав свою діяльність 21 липня 2008 року.

Компанія «ТопСітіСервіс» спеціалізується на професійному підборі обладнання SIEMENS, автоматизації будь-якого виробництва, автоматизації виробничих процесів, реалізації та постачанні автоматизованих систем управління технологічними процесами (АСУ ТП).

Наші клієнти – це підприємства харчової, сільськогосподарської, хімічної, медичної, будівельної, целюлозно-паперової, деревообробної та металообробної промисловості.

Ми здійснюємо повний інжиніринговий цикл зі створення систем промислової автоматизації (АСУ ТП, SCADA-системи): проектуємо та розробляємо програмне забезпечення, робимо професійний підбір обладнання SIEMENS, встановлюємо і налагоджуємо системи автоматизації, тобто, - автоматизуємо Ваш бізнес "під ключ".

Також, в Хмельницькому та Львові ми підтримуємо найбільші склади обладнання SIEMENS. При цьому, логістика компанії охоплює всю територію України.

Для реалізації всіх проектів «ТопСітіСервіс» використовує тільки офіційну продукцію компанії Siemens, яка відрізняється високою якістю і надійністю.

 

ТОВ «ТопСітіСервіс» - це сильна інженерна команда, яка може реалізовувати проекти будь-якої складності і масштабу. Ми є однією із провідних компаній у галузі промислової автоматизації компонентів і обладнання для різних галузей промисловості.

Одним із пріоритетів «ТопСітіСервіс» є монобрендовість - всі свої інженерні рішення та розробки ми реалізуємо на продукції SIEMENS.

 

Завжди відкриті та готові до співпраці.

    Наші сертифікати та ліцензії

 

Реєстраційний запис ліцензії в управління архітектури, правонаступника ДАБІ: 2013031783 

Ліцензія є безстроковою згідно «Пункт 6 ст. 21 ЗУ Про ліцензування видів господарської діяльності»

 

image not found

Наша команда

учасників команди немає

Вакансії

На даний момент вільних вакансій немає. Дякуємо за інтерес до нашої компанії
кнопка зв'язку