Замовляете онлайн SINAMICS V20

Замовляете онлайн SINAMICS V20

Комп'ютери

Мікросхеми

Лінійка обладнання Siemens для вимірювання рівня

Процесори

Технології

Product group

Industry solutions

post image

Програмований контролер Siemens Simatic S7-1200

Коли необхідно ефективно реалізувати завдання автоматизації в низькому і середньому діапазоні складності, то кращим вибором стане базовий контролер Siemens Simatic S7-1200. Даний пристрій володіє широким спектром технологічних функцій і інтегрованими входами і виходами, а також особливо компактним дизайном. Область використання Siemens Simatic S7-1200 Програмований контролер Siemens Simatic S7-1200 є ефективним рішенням для ряду задач автоматичного регулювання та керування переміщенням.

post image

Впровадження автоматизованої системи керування технологічним процесом підготовчого відділення на виробництві туалетного паперу

Ще одним клієнтом компанії ТОВ “Топсітісервіс” стала компанія, яка займається виготовленням туалетного паперу. У цього замовника виникла потреба у впровадженні автоматизованої системи керування технологічним процесом на виробництві. Тому, спеціалісти ТОВ “Топсітісервіс” спільно із ПП “Сіменком інжиніринг” та з підтримкою італійських інженерів фірми ST-Macchine взялися за виконання поставленої задачі.

post image

Автоматизація накату флексодрукувальної машини на базі обладнання “SIEMENS”

Збільшити ефективність лінії безперервного флексодруку на рулонах паперу – новий проект, реалізацією якого зайнявся колектив фахівців ТОВ “Топсітісервіс” та ПП “Сіменком інжиніринг”. Вже понад 10 років компанія ТОВ “Топсітісервіс” та ПП “Сіменком інжиніринг” співпрацює з провідними виробниками поліграфічної продукції в Україні. Фахівці компанії добре знайомі з особливостями технологічного процесу поліграфічних підприємств, з вимогами та стандартами, які пред’являються до функціоналу АСУ ТП. Тому, автоматизація лінії безперервного флексодруку на рулонах паперу була для компанії досить цікавим проектом.

save button

More

Partners

News

news
Topsity News date 16.12.2019

news
Topsity News date 13.12.2019

WHE5 РОЗПОДІЛЮВАЧІ ТЕПЛА ВІД SIEMENS - ІННОВАЦІЙНІСТЬ ТА УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

БІЛЬШЕ НЕ ПОТРІБНО ОПЛАЧУВАТИ ТЕПЛОВІ ВТРАТИ ЕНЕРГЕТИЧНИХ КОМПАНІЙ ТА ОПАЛЕННЯ СУСІДІВ!

news
Topsity News date 15.11.2019

Перетворювачі частоти SINAMICS G120: максимум функціональних можливосте

Преобразователи частоты SINAMICS G120 производства компании Siemens – это совершенно новая концепция, которая позволяет наиболее эффективно выбирать и использовать только те функции и возможности, которые действительно необходимы для конкретного применения.

save button

All news

Quality Control Service Feedback

By filling out the form below, you will receive an answer to any question