АВТОМАТИЗАЦІЯ ВАРІННЯ НА ПИВЗАВОДІ

news image

     “Якщо на підприємстві провести повну чи хоча б часткову модернізацію виробництва, – це підвищить конкурентоспроможність. Провівши автоматизація варіння, пивзавод зможе обігнати тих конкурентів, які не адаптуються до мінливих умов ринкової економіки. Таким чином ми зможемо зайняти краще місце “під сонцем”, – прийшли до думки власники Пивзаводу. Та звернулися за допомогою в ТОВ “Топсітісервіс”.

          У результаті домовленості, провідні спеціалісти ТОВ “Топсітісервіс” і ПП “Сіменком інжиніринг”  провели аналіз існуючої системи управління технологічним процесом варки на Пивзаводі.

З ціллю автоматизація варки, було затверджено технічне завдання по модернізації даної системи. Воно передбачає інтеграцію нового обладнання і внесення змін в програму управління і візуалізації процесом. За результатами виконаних дослідницьких робіт, технічним відділом ТОВ “Топсітісервіс” було надано комерційну пропозицію, яка зараз аналізується власниками пивзаводу.

 

Підвищити конкурентоспроможність. Раціонально використовувати не тільки виробничі, але і людські ресурси. Підвищити ефективність виробництва. Скоротити витрати. Підвищити рівень безпеки допоможе автоматизація варіння на Пивзаводі.

 

Автоматизація виробництва окупається в короткі терміни, оскільки приносить істотний економічний ефект.

Автоматизація виробництва і контроль технологічних процесівТехніка автоматизації SiemensПромислова автоматизація.

Автор: