АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА РОЗМОТУВАННЯ РУЛОНУ

news image

Автоматизована система розмотування рулону – слідуючий проект, виконаний ТОВ “Топсітісервіс”.

З кожним роком в світі все більше уваги приділяється екології навколишнього середовища. У зв’язку з цим, особливою популярністю користується екологічно чиста продукція.

На зміну пакувальним поліетиленовим пакетам все більше приходять паперові. Бізнесмени відкривають прибуткові бізнеси з виготовлення паперових мішків і пакетів. Адже попит на паперові мішки зростає.

На одному з таких підприємств по виготовленню паперових мішків виникла необхідність у встановленні інтелектуальної системи розмотування рулону. Основною діяльністю ТОВ “Топсітісервіс” є автоматизація виробництва і контроль технологічних процесів.

Автоматизована система розмотування рулону потрібна щоб робота системи проводилася автоматично. Власники підприємства хотіли щоб система розмотування рулону сама аналізувала натяг первинної сировини і підтримувала його.

Професіоналами ТОВ “Топсітісервіс” і ПП “Сіменком інжиніринг” виконані наступні роботи:

– аналіз актуальності проблеми; – розроблена технічна документація;
– розроблено проектне рішення для автоматизована система розмотування рулону; – встановлено обладнання;
– проведений розрахунок підбору обладнання, елементної бази на базі Sinamics S120; – виконані монтажні роботи на території підприємства;
– затверджено технічне завдання; – проведена настройка системи автоматизована система розмотування рулону;
– виготовлений щит управління;  введена в експлуатацію інтелектуальна система розмотування рулону.

В результаті виконаних робіт та встановлення необхідного обладнання підприємство отримало автоматизовна система розмотки рулону. З допомогою техніки автоматизації Siemens.

Інтелектуальна система розмотування рулону здійснює поставлену задачу. Система забезпечує виконання необхідних технологічних параметрів виробництва. Автоматизована система виробляє стабільну подачу сировини. Якісні характеристики продукту, що випускається, відразу ж зросли. Брак відсутній. Витрати часу і ресурсів значно знижені.

Все це самим позитивним чином вплинуло на ефективність виробництва та підвищення прибутковості бізнесу в цілому.

Автор: