МОДЕРНІЗАЦІЯ ЛІНІЇ УПАКОВКИ СКЛЯНИХ ПЛЯШОК В ПОЛІЕТИЛЕНОВІ СПАЙКИ

news image

Наступний проект виконаний ТОВ “Топсітісервіс” – Модернізація лінії упаковки скляних пляшок в поліетиленові спайки.

Для кращого збереження продукції наш Клієнт, підприємство харчової промисловості, упаковує свою продукцію в термозбіжний поліетилен. Поліетиленова плівка міцно і герметично запаюється.

Лінію упаковки скляних пляшок в поліетиленові спайки клієнт купив за кордоном. Управління лінією було реалізовано на контролері, який був розроблений спеціально під цю задачу. Проте, великим недоліком було те, що даний ПЛК давно застарів, що призводило до частих «зависань» і нестабільної роботи лінії.

Замінити контролер на такий же не було можливим, оскільки вони були зняті з виробництва. Тому клієнт звернувся до нас для заміни існуючого застарілого контролера на сучасний ПЛК.

Висококваліфіковані фахівці ТОВ “Топсітісервіс” і ПП “Сіменком інжиніринг” виконали такі роботи по модернізації лінії упаковки скляних пляшок в поліетиленові спайки:

– Управління лінією зробили на базі ПЛК Siemens S7 1500 (CPU 1510SP-1 PN6ES7 510-1DJ01-0AB0) і панелі оператора KTP 900 (KTP 900 Basic PN6AV2 123-2JB03-0AX0).

– Зробили відключення і демонтаж старих контролера і панелі оператора, і монтаж нових, з підключенням до вх./вих. ПЛК існуючих датчиків, виконавчих механізмів, інкрементальних енкодерів, і доданий новий абсолютний енкодер.

– Розроблено алгоритм для надійної і безпечної роботи окремих вузлів установки і їх синхронізації з подальшою програмною реалізацією його в середовищі TIAPortalv13 SP1.

– Розроблена і впроваджена система візуалізації на панелі оператора.

– Проведені пусконалагоджувальні роботи.

– Лінія введена в експлуатацію.

– Проведено інструктаж з експлуатації установки.

Як наслідок виконаних робіт, наш Клієнт отримав стабільну і якісну роботу лінії упаковки скляних пляшок у поліетиленові спайки без необхідності повної модернізації.

У порівнянні з попередньою системою, полегшено зміну заданої швидкості машини, а також інших необхідних параметрів. Змінено метод відображення повідомлень про стан лінії, що полегшує сприйняття даної інформації. І, відповідно, тепер є можливість значно прискорити реагування і адекватні дії з боку відповідальної особи.

Також незаперечним плюсом є те, що управління побудовано на сучасному ПЛК, який, в разі поломки, у найкоротші терміни можна замінити на аналогічний або інший, який є спорідненим з цією серією.

Автоматизація виробництва і контроль технологічних процесів.  Промислові системи автоматизації та контролю технологічних процесів.  Привідна технікаТехніка автоматизації . Технологія безпекиАвтоматизація та безпека будівельНизьковольтна комутаційна апаратура. Перетворювачі частоти. Електродвигуни. Енергорозподіл.

Автор: