МОДЕРНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ

news image

У нашого клієнта, Паперової фабрики, виникла необхідність у модернізація системи керування електроприводом папероробної машини № 2.

Основною продукцією, яку випускає Замовник, є паперові рушники, паперові серветки, туалетний папір, які сьогодні стали невід’ємним атрибутом не тільки в домашніх умовах, але і в громадських місцях. Ця продукція, виготовлена на сучасному обладнанні, характеризується високим ступенем поглинання, особливою м’якістю, мінімальним розшаруванням.

Паперові рушники випускаються в різних модифікаціях: одно – або двошарові, рулонні і листові, крім того, розрізняються по колірній гамі.

Відмінним помічником у побуті вважаються паперові серветки, які завжди під рукою в потрібну хвилину, а туалетний папір вже давно стала звичною буденністю. Складно навіть уявити, що ще кілька століть тому це був предмет розкоші, а не звичайний побутовий гігієнічний матеріал. Головна перевага туалетного паперу, з точки зору бізнесу – попит на неї завжди стабільний. Але велика конкуренція серед виробників. Але, незважаючи на велику конкуренцію, виробництво продукції досить рентабельне і прибуткове.

Існуюча на момент початку ТОВ “Топсітісервіс” робіт, на Паперовій фабриці система АСУ ТП ПРМ №2 реалізована на базі аналогової концепції управління. Наявні пульт управління, органи управління, існуючі приводи управління, в кількості чотири штуки, не підлягали заміні. По суті, ПРМ №2 не підлягала заміні так як на тому етапі управління здійснювалося за допомогою аналогових / цифрових сигналів. Модернізації підлягала системи керування електроприводом.

З приводу сигналів / послідовності включення / логіки керування варто відзначити:

– дозвіл пуску приводів здійснюється після подачі звукового сигналу 10 секунд, і блокується через 15 секунд при відсутності команд оператора; – кожна секція має корекцію швидкості (у встановлених відсотках від загальної швидкості) з допомогою резистивного потенціометра;
– кожна секція має два режими роботи – прокрутка (фіксована швидкість), робота (із забезпеченням послідовного ведення); – загальна швидкість паперової машини задається з допомогою кнопок “більше” – збільшення, “менше” – на зменшення;
– кожна секція має світлодіодну індикацію – “робота”, “аварія”; – темп розгону / гальмування є можливість змінювати.

ТОВ “Топсітісервіс” займається промисловими системами автоматизації та контролем технологічних процесів.

Висококваліфіковані фахівці ТОВ “Топсітісервіс” спільно з інженерами “Сіменком інжиніринг” зробили:

  1. Розроблена системи керування електроприводом на базі сучасного програмованого контролера ПЛК Siemens S7-1200 з дотриманням максимального включення в органи управління існуючої системи.
  2. Спроектована система управління паперовою машиною згідно наступних вимог:

– наявних секцій управління чотири;

– передбачено зняття інформації про навантаження і швидкість за допомогою аналогових сигналів;

– передбачена можливість подальшого переходу на цифрове управління/обмін інформацією;

– забезпечена можливість подальшого нарощування системи;

– забезпечений резерв дискретних/аналогових входів/виходів;

– забезпечено відображення на панелі реальних швидкостей, навантажень, технологічних параметрів (таких як «креп» з можливістю вибору режиму роботи підтримання заданого «крепу»), запаролених функцій користувача;

– забезпечена швидкість реакції на дію оператора, швидкість управління не нижче 10 метрів в секунду;

– передбачена можливість вибору режимів роботи ПРМ № 2 з фіксованою різницею швидкостей секцій (у %) для різних видів паперу;

– забезпечена можливість зміни коефіцієнтів редукції кожної з секцій;

– забезпечена можливість перегляду у відсотках / метрах завдання коригування кожної секції;

– забезпечена можливість введення часу розгону / гальмування при реакції на кнопку «більше» та «менше»;

– забезпечена плавність розгону / гальмування кожної з секції при переході з режиму зупинки у режим прокрутка і роботи, і навпаки;

– забезпечена можливість підключення до системи збору та архівування даних.

  1. Проведені підготовчі роботи по обстеженню об’єкта, з погодженням на місці, місць установки контроллерної частини в існуючих щити / пульти.
  2. Виконані підготовчі роботи по створенню принципових електричних схем.
  3. Розроблена програмна частина управління лінією.
  4. Забезпечено постачання необхідних матеріалів, комплектуючих, обладнання.
  5. Проведено монтаж обладнання.
  6. Забезпечено перехід з існуючої системи на нову, в заздалегідь обумовлені терміни.
  7. Проведено навчання персоналу.
  8. Забезпечено гарантійне/екстрене обслуговування з терміновим виїздом протягом періоду, обумовленого в договорі.

У підсумку, завдяки модернізації системи керування електроприводом папероробної машини № 2, здійснена оптимізація виробничого процесу.

Паперова фабрика демонструє високі темпи зростання обсягів виробництва. Наш Замовник скоротив витрати, більше заробляє і розвивається ефективніше.

Автор: