МОДЕРНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ НА ЕЛЕВАТОРІ

news image

Потрібна модернізація системи на Елеваторі, – з такою проблемою звернулись власники підприємства до ТОВ “Топсітісервіс”.

Збереження зерна без кількісних втрат і зниження якості – одне з найважливіших завдань Елеватора.

Прикро, але саме в процесі зберігання можуть виникнути досить великі втрати через недосконалі технології, неналежний рівень оснащення.

Зерно обов’язково потребує  якісного і ретельного очищення.  Допомогти в цьому зможе модернізація системи на Елеваторі.

Обробку зерна проводять фізичними, біологічними і хімічними засобами. Причому обробка хімічними засобами (протруювання), особливо фунгіцидами, є переважаючою. Найважливішою передумовою для протруювання є ретельне очищення зерна.

На одному з елеваторів України виникла потреба в модернізації системи управління та контролю за підготовкою і протравленням зерна. Потрібно встановити додаткові вузли в конструкцію автоматичного дозування протравляющих речовин.

Професіонали ТОВ “Топсітісервіс” і ПП “Сіменком інжиніринг”, для модернізації системи на Елеваторі,  виконали роботи:

– провели аналіз існуючої на Елеваторі системи;

– узгодили технічне завдання;

– здійснили підбір елементної основи;

– розробили проектно-технічне рішення на базі ПЛК Siemens S7-1200;

– проектне рішення та технічну документацію передали Замовнику на розгляд.

В даний час Замовником аналізується наша комерційна пропозиція.

Модернізація системи управління і контролю підготовки і протравлення зерна дозволить заощадити ресурси Елеватора. Замовник отримає цілісну систему автоматизованої обробки зерна протравляющими речовинами. В результаті ефективної роботи конструкції, зерно буде надійно захищене від впливу навколишнього середовища, паразитів.

 

Це дозволить Елеватору перейти на більш високий рівень якості наданих послуг. Конкурентоспроможність підприємства підвищиться.

Автоматизація виробничих процесів на підприємствах, заводах фабриках. Привідна технікаТехніка автоматизації . Технологія безпекиАвтоматизація та безпека будівельНизьковольтна комутаційна апаратураПеретворювачі частоти. Електродвигуни. Енергорозподіл.

 

Автор: