12.09.2019
Модернізацію укладача протяжки необхідно було виконати на підприємстві кабельної промисловості.
Кабельно-провідниковою продукцією або кабельними виробами називають будь-які види ізольованих або неізольованих провідників, призначених для передачі електричної енергії та (або) інформації. Кабельно-провідникова продукція класифікується за конструкцією, призначенням, по області застосування, складу конструктивних елементів і матеріалу ізоляції.
До кабельно-провідникової продукції відносяться неізольовані і ізольовані проводи, шини, стрічки, шнури, кабелі з металевими струмопровідними жилами і оптичні кабелі з жилами з світлопровідних волокон. Конструкцію кабелю становить одна або кілька ізольованих жил в оболонці. З огляду на умови експлуатації виробів, оболонка буває металевою і неметалевою. Крім цього, якщо такою є вимога застосування кабелю, на оболонку може бути накладено спеціальний захисний покрив. Дроти складаються з ізольованих жил, які, в залежності від умов застосування, можуть полягати в оболонку, обмотку або оплетку із застосуванням волокнистих матеріалів.
Перш ніж приступити до виконання робіт з модернізації укладача протяжки, команда ТОВ “Топсітісервіс” провела аналіз машини намотування. |
Машина намотування має два режими роботи:Дана машина призначена для намотування звуженого, після подачі, проводу за заданими параметрами. Управління машиною намотування здійснюється як з кнопок і перемикачів, які знаходяться на місцевих пультах і на локальних шафах управління, так і з панелі оператора, яка розміщена на головній шафі управління.
– ручний;
– автоматичний.
Для перекладу машини в автоматичний режим необхідно, щоб обидва перемикача вибору режиму були в “автоматі”. Для перекладу в ручний достатньо щоб хоча б один був переведений в “ручний”.
У ручному режимі оператор може самостійно, завдяки кнопкам, рухати будь-який механізм окремо. А в автоматичному, система сама підтримує такі параметри як швидкість укладання і силу натягу намотування, по параметрам, встановленим на панелі оператора. |
У ручному режимі подача приводиться в рух завдяки двом педалям, розташованим під барабаном подачі. Рух можливо в двох напрямках. Рух механізмів на вузлах намотування і укладання здійснюється кнопками на шафах керування, які розміщені по обидві сторони укладання.
Опускання відбувається за умови відсутності аварій для цього механізму і, нажаття відповідної кнопки, а також при відсутності сигналу від датчика крайнього нижнього положення.
У вікні аварій відображається інформація про всі активні аварії та попередження, які блокують роботу машини або повідомляють про стан окремих її вузлів і механізмів.
– розроблено технічну документацію;
– написана програма логіки роботи ПЛК;
– написаний проект панелі оператора HMI;
– виконано монтаж щита управління;
– проведена установка і підключення щита управління і всіх додаткових елементів;
– виконані монтажні та пуско-налагоджувальні роботи;
– система введена в експлуатацію.
В результаті модернізації виробничого процесу укладача протяжки, у підприємства кабельної промисловості з’явилася можливість стежити за ходом виробничих процесів. Тепер співробітники підприємства вчасно реагують на ситуації, в яких можливе виникнення загроз якості продукції.
Автоматизація виробництва і контроль технологічних процесів. Промислові системи автоматизації та контролю технологічних процесів. Привідна техніка. Техніка автоматизації . Технологія безпеки. Автоматизація та безпека будівель. Низьковольтна комутаційна апаратура. Перетворювачі частоти. Електродвигуни. Енергорозподіл.
Автор: ТОВ “Топсітісервіс”