ПЕРЕМОНТАЖ ОБЛАДНАННЯ

news image

Перемонтаж обладнання, а саме, демонтаж раніше встановленого обладнання та монтаж нового – черговий проект, виконаний ТОВ “Топсітісервіс” на підприємстві з виробництва будматеріалів.

Фасувальна машина, задіяна на виробництві у замовника, призначена для фасування сипучих будматеріалів в клапанні мішки.

Для більш продуктивної роботи машини потрібно було поміняти старий контролер на новий, більш сучасний.

Перш ніж приступити до встановлення нового контролера, командою ТОВ “Топсітісервіс” і ПП “Сіменком інжиніринг” було проведено демонтаж старого обладнання.

Після чого, здійснено монтаж нового обладнання з новим контролером. Застосували техніку автоматизації Siemens .

Наслідком виконаних робіт стало те, що тепер кількість зафасованих мішків і загальну масу продукту фасувальна машина підраховує автоматично.

Перемонтаж обладнання дав свої позитивні результати. Ефективність виробництва зросла. У зв’язку з чітким, прозорим обліком і контролем, витрати на виробництві будматеріалів знизилися. Економічно обґрунтована потреба Замовника задоволена в повному обсязі.

Замовник вдячний нам за якісно виконані роботи, проведені в стислі терміни. Ми завжди раді допомогти!

Автоматизація виробництва і контроль технологічних процесів.  Промислові системи автоматизації та контролю технологічних процесів. Привідна техніка. Техніка автоматизації . Технологія безпеки. Автоматизація та безпека будівель. Низьковольтна комутаційна апаратура. Перетворювачі частоти. Електродвигуни. Енергорозподіл.

Автор: