Програмований контролер Siemens Simatic S7-1200

news image

Коли необхідно ефективно реалізувати завдання автоматизації в низькому і середньому діапазоні складності, то кращим вибором стане базовий контролер Siemens Simatic S7-1200. Даний пристрій володіє широким спектром технологічних функцій і інтегрованими входами і виходами, а також особливо компактним дизайном.

Область використання Siemens Simatic S7-1200

Програмований контролер Siemens Simatic S7-1200 є ефективним рішенням для ряду задач автоматичного регулювання та керування переміщенням. Він застосовується в машинобудівній сфері, системах управління різними об’єктами і підприємствами. Компактність модуля, ефективно поєднується з високою обчислювальною потужністю. Це дозволяє застосовувати контролери S7-1200 для різноманітних завдань автоматизації, починаючи від заміни найпростіших релейно-контактних схем, і закінчуючи комплексними розподіленими рішеннями, що використовують інтенсивний мережевий обмін.

Особливості контролерів S7-1200

Сімейство мікроконтролерів Siemens Simatic S7-1200 – це прилади, що здатні працювати в реальному масштабі часу, можуть використовуватися для побудови відносно простих вузлів локальної автоматики або вузлів комплексних систем автоматичного управління, що підтримують інтенсивний комунікаційний обмін даними через мережі Industrial Ethernet/PROFINET, а також PtP з’єднання. Програмовані контролери S7-1200 мають компактні пластикові корпуси із ступенем захисту IP20, можуть встановлюватися на стандартну 35 мм профільну шину DIN або на монтажну плату. Вони працюють в діапазоні температур від 0 до +50 °C. Пристрої здатні обслуговувати від 10 до 284 дискретних і від 2 до 51 аналогових каналів введення-виведення. При однакових конфігураціях з контролерами S7-200 введення-виведення контролери S7-1200 займають на 35% менший монтажний обсяг.

До центральних процесорів контролерів Siemens Simatic S7-1200 можуть бути підключені комунікаційні модулі, сигнальні модулі та сигнальні плати введення-виведення дискретних і аналогових сигналів. Спільно з ними використовуються 4-канальні комутатори Industrial Ethernet (CSM 1277) і модуль блоку живлення (PM 1207).

Siemens Simatic S7-1200. Установка

Якщо ви шукаєте компактне рішення автоматизації з інтегрованою комунікацією і технологічними функціями, тоді вам варто замовити Siemens Simatic S7-1200. Зробити це ви можете на нашому офіційному сайті ТОВ “Топсітісервіс”. Ми є офіційними дистриб’юторами компанії Siemens, тому пропонуємо вашій увазі лише оригінальну, якісну продукцію.

Автор: