ЗАПУСК ЛІНІЇ МАРКУВАННЯ ПІДДОНІВ

news image

Запуск лінії маркування піддонів – об’єкт, за реалізацію якого взялася команда ТОВ “Топсітісервіс”.

Піддони головним чином використовуються для зберігання продукції і для її транспортування.

В теперішній час кожний торговий центр, склад або велике підприємство користуються палетами, які, зазвичай, вантажать за допомогою навантажувачів. Тому попит на піддони стабільно високий.

Наш Клієнт купив лінію маркування піддонів вживану.

Скільки не старалися співробітники Клієнта, на жаль, запустити лінію не змогли. Щоб лінія маркування піддонів не простоювала, потрібно терміново її відновити або модернізувати.

Провівши всебічне вивчення існуючої системи, інженери ТОВ “Топсітісервіс” прийшли до висновку про недоцільність її відновлення. Адже лінія дуже стара і велика частина обладнання перебувала в неробочому стані. Відремонтувати обладнання не представлялося можливим через відсутність необхідних запчастин. Тому, ми запропонували Клієнту встановити нове обладнання, створене на підставі контролера S7 1200.

Клієнт погодився з нашою пропозицією. І встановленням промислового обладнання та комплектуючих Siemens.

Командою професіоналів ТОВ “Топсітісервіс” і ПП “Сіменком інжиніринг” виконані роботи:

– розвідувальні роботи; – здійснили демонтаж старої шафи управління;
– підбір і поставка необхідного обладнання; – зібрали шафу управління;
– розроблена програма управління лінією маркування піддонів. Програма управління передбачає мінімальне втручання людини в процес. Передбачений захист для уникнення аварійних ситуацій, і захист від помилкових дій оператора в ручному режимі роботи; – передали клієнту всю технічну документацію по об’єкту, оформлену в зрозумілій формі.
– створили програму управління лінією маркування піддонів; – встановили нову шафу управління лінією маркування піддонів;
– запрограмували лінію; – підключили нову систему;
– старі (6 шт) термопари замінені на нові; – провели пусконалагоджувальні роботи;
– встановили 3 нових індуктивних датчика; – введення нової системи в експлуатацію;
– перевірили і перекомутували клемні шафи; – навчили персонал Клієнта роботі з новою системою;

Наслідком виконаних робіт по створенню і установці нової системи, стало те, що вся логіка і управління проводиться в щиті за допомогою Simatic S7 і панелі оператора 1200 HMI.

Позитивним результатом запуску лінії маркування піддонів, є те, що клієнт отримав працюючу лінію маркування піддонів. В результаті, був припинений простій обладнання, налагоджений процес роботи виробництва. Клієнт почав отримувати прибуток від своєї діяльності.

Автоматизація виробничих процесів на підприємствах, заводах фабриках. Промислові системи автоматизації та контролю технологічних процесів. Автоматизація виробництва і контроль технологічних процесів.

Автор: