ТОПСІТІСЕРВІС НА ТРЬОХ МІЖНАРОДНИХ ВИСТАВКАХ

news image

ТОВ “Топсітісервіс” взяло участь у трьох міжнародних виставках.

Виставки проводилися з 19 по 21 лютого 2019 року.

На міжнародній агропромисловій виставці “Зернові технології 2019” провідні світові компанії представили інноваційні рішення на різних стадіях виробництва. Зберігання, переробки і транспортування зернових, бобових, круп’яних і олійних культур.

Міжнародна виставка “Agro Animal Show 2019” є спеціалізованим заходом, спрямованим на просування сучасних технологій в галузі тваринництва та птахівництва.

На міжнародному виставковому проекті “Фрукти. Овочі. Логістика 2019 ” лідери ринку продемонстрували найновіші технології в промисловому овочівництві, садівництві та виноградарстві.

На всіх трьох виставках інтереси групи компаній ТОВ “Топсітісервіс” та ПП “Сіменком Інжиніринг” представляла Наталія Долінська.

Міжнародні виставки – це конкретні майданчики для укладення договорів. Зустрічей з потенційними клієнтами. Пошуку саме тієї продукції, товарів і послуг, які так потрібні в роботі. На міжнародних виставках тісно переплетені як ділова програма, так і можливість ознайомитися з новими технологічними рішеннями.

 

ТОВ “Топсітісервіс” у своїй 10-річній діяльності завжди використовує самі передові технології.

Займаючись автоматизацією виробництва і контролем технологічних процесів на заводах, підприємствах, фабриках, ми надаємо своїм клієнтам найкращі рішення для чіткої і злагодженої роботи виробничих ліній і процесів.

У своїй роботі ми застосовуємо техніку автоматизації Siemens. Адже наша компанія є офіційним дистриб’ютором Siemens.

Автор: