ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ І ТОПСІТІСЕРВІС

news image

Запрошення відвідати урочисті заходи, які проводить 27-28 вересня 2018 року Хмельницький національний університет, отримало ТОВ “Топсітісервіс” і його директор – Спорий Олександр Володимирович. Заходи приурочені до 50-річчя кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем.

В сучасних умовах одним з важливих факторів розвитку економіки та суспільства є взаємодія освіти і підприємств з урахуванням інноваційної діяльності. В реальності, в якій ми живемо, є тотальна потреба у висококваліфікованих та ініціативних працівників. Тому інтеграція вузів і підприємств, споживачів їх послуг, вкрай необхідна. Адже отримані знання випускникам належить використовувати в повсякденній робочій діяльності. Те, наскільки затребувані молоді фахівці, випускники вузів, наскільки вони підготовлені застосувати свої знання в реальних будніях підприємств, служить індикатором конкурентоспроможності вузів.

ТОВ “Топсітісервіс” будучи офіційним дистриб’ютором всесвітньо відомого німецького гіганта SIEMENS, займаючись автоматизацією виробництва та контролем за технологічними процесами, впроваджує інноваційні технології у діяльність виробничих підприємств України.

Виступаючи за партнерство освіти і бізнесу, в планах компанії створити у Хмельницький національний університет спеціальну лабораторію, оснащену високотехнологічним обладнанням SIEMENS.

Автор: