ОБЛАСНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ І ТОПСІТІСЕРВІС

news image

Взаємодія між Обласна Рада Хмельницької області та бізнесом – нагальна вимога часу.

Основна мета взаємодії Обласна Рада Хмельницької області та бізнесу – всебічний розвиток підприємництва. Та максимальне залучення інвестиційних проектів на територію Хмельницької області.

Інтерактивність між Обласна Рада Хмельницької області та бізнесом є однією з головних умов подальшого розвитку демократії і сприяє прозорості влади. Допомагає знайти оптимальне вирішення проблемних питань.

Адже за умови взаємодії влади і бізнесу життя людей буде тільки поліпшуватися.

На зустрічі першого заступника Голови Обласної Ради Хмельницької області Андрійчук Неоніли В’ячеславівни з представником ТОВ “Топсітісервіс” – Наталією Долінською, обговорювалися питання співпраці влади і бізнесу.

Йшлося про те що ефективне партнерство Обласна Рада Хмельницької області та бізнесу дозволяє розвивати виробництво в Хмельницькому обласному регіоні. А для цього залучати інвесторів, для впровадження інноваційних технологій.

Автоматизувати виробничі процеси на підприємствах заводах і фабрики Хмельницької області з допомогою енергозберігаючого викотехнологічного обладнання німецького концерну SIEMENS, офіційним дистриб’ютором якого є ТОВ “Топсітісервіс”. Що в свою чергу дає можливість створювати нові, часто високотехнологічні робочі місця, знаходити ресурси для розвитку соціальної сфери, підвищувати якість життя людей.

Автор: