Переваги співпраці з ТОВ “Топсітісервіс”

news image

Переваги співпраці з нашою компанією в першу чергу в тому, що ми додержуємось балансу ціна-якість. ТОВ “Топсітісервіс” спеціалізується на постачанні систем автоматизації електрообладнання для підприємств промислової, будівельної та енергетичних галузей.

При реалізації проектів використовуємо тільки офіційну продукцію “SIEMENS”. Це дозволяє нам надавати найбільш якісні послуги, що стосуються не тільки постачання та продажу, але й сервісного обслуговування та інформаційної підтримки. Продукція “SIEMENS” офіційно імпортована, проходить офіційну процедуру розмитнення з обов’язковою оплатою необхідних зборів.

Співробітники ТОВ “Топсітісервіс” – професіонали найвищого класу, люблять свою роботу і вміють працювати в команді. Для підвищення якості обслуговування регулярно проводиться навчання співробітників нашого підприємства на заводах компанії “SIEMENS” для підвищення кваліфікації та стандартів обслуговування.

Ми знаємо все про обладнання яке пропонуємо! Це допомагає нам давати рекомендації, пов’язані з вирішенням технічних завдань і гарантувати високу якість і довговічність обладнання.

Компанія “Топсітісервіс” розробила і застосувала на практиці понад 100 інженерно-технічних рішень, що відрізняються новизною і позитивно позначаються на експлуатаційних характеристиках обладнання.

Всі ці фактори роблять наше підприємство надзвичайно привабливим для наших партнерів і клієнтів і створюють міцну базу для довгострокового і взаємовигідного співробітництва.

На фото ви бачите процес встановлення комплексу програмного забезпечення “SIMATIC”, проведений ТОВ “Топсітісервіс на підприємстві харчової промисловості.

Автор: