ТОПСІТІСЕРВІС УДОСКОНАЛЮЄ РОБОТУ З КЛІЄНТАМИ

news image

Здійснювати особистісний підхід і вдосконалювати роботу з клієнтами – одне з головних завдань ТОВ “Топсітісервіс”.

Уміння вислухати, зрозуміти клієнта і докласти всіх зусиль, щоб допомогти вирішити його проблему – відмінна риса фахівців нашої компанії.

Завершується календарний рік і відділ продажів ТОВ “Тосітісервіс” знову направляє співробітників для планових поїздок до клієнтів, згідно затвердженого плану-графіку. Регіональний менеджер Віктор Лосюк, який приїхав з відрядження, розповідає про свої враження, отримані під час поїздки.

На цей раз Віктор Лосюк побував на підприємствах сільськогосподарської, кабельно-провідникової та енергетичної промисловості.

– Люблю спілкуватися з людьми, – каже Віктор. Мені цікаво нове спілкування, нові контакти. Особливо мене вразив завод з виробництва кабельно-провідникової продукції. Територія заводу виглядає дуже привабливо. Таке враження, що приїхав на європейське підприємство. Я часто буваю на різних заводах, але тут дуже добре продумана структура. І робота на заводі теж організована по-іншому, на дуже високому культурному рівні. Люди працюють у спеціальних рукавичках. Ідеальна чистота.

У нинішній час регіональний менеджер – одна з головних посад відділу продажів ТОВ “Топсітісервіс”, що успішно розвивається в регіонах. Робота регіонального менеджера дуже відповідальна і має на увазі всі види діяльності з розвитку продажів в регіоні, роботу з клієнтами.

Представляючи інтереси компанії, регіональний менеджер формує ринок продукції, що просувається в певному регіоні. Досліджуючи регіональний ринок і займаючись пошуком нових клієнтів, він також оцінює фінансові ризики.

Чи варто працювати з даним регіоном? Які форми співпраці будуть більш корисні для нових клієнтів? Відповіді на ці та інші питання, повинен дати регіональний менеджер.

Удосконалення форм роботи з клієнтами здійснюють регіональні менеджери ТОВ “Топсітісервіс”. Також вони беруть активну участь у розробці та впровадженні нових стратегій роботи з клієнтами.

Наші регіональні менеджери не тільки проходять спеціальні курси підвищення кваліфікації в Україні, але і їздять на навчання у Європу. Тому ТОВ”Топсітісервіс” вміє допомагати клієнтам швидко і дієво.

Автор: