WHE5 розподілювачі тепла від SIEMENS - інноваційність та універсальність

news image

БІЛЬШЕ НЕ потрібно ОПЛАЧУВАТИ ТЕПЛОВІ ВТРАТИ ЕНЕРГЕТИЧНИХ КОМПАНІЙ ТА ОПАЛЕННЯ СУСІДІВ!

 

Ті, хто хоче заощадити гроші, повинні мати надійний контроль над даними про фактичне споживання і платити лише за те, що є фактично використаним.
Розподілювачі тепла WHE5 від Siemens якраз і є тим самим ідеальним рішенням для житлових районів, офісних будівель, великих об'єктів нерухомості та індивідуальних квартир.
Даний розподілювач тепла встановлюється на радіатор та після налаштувань автоматично починає передавати дані на загальний лічильник безпровідним шляхом.

Розподілювачі тепла WHE5 від Siemens забезпечують:

Точне вимірювання нагріву

Датчик температури, вбудований у розгподілювач Siemens, набуває температури поверхні радіатора і передає вимірювані значення мікропроцесору.

Мікропроцесор обчислює споживання. Другий датчик забезпечує точне вимірювання тепла, виключаючи будь-які теплові зміни зовні (наприклад, вплив прямого сонця на поверхню тіла нагрівання).

Повністю оновлений дизайн, підходить для будь-якого середовища та стилю меблів.

Більша функціональність: WHE5 нового покоління можуть бути налаштовані відповідно до потреб їх встановлення. Наприклад, можна налаштувати зміни при  настанні літніх місяців. Обрані місяці будуть  виключатися з обліку.

 

Більш високу надійність: новий електронний контакт та спеціальна пломба, що унеможливлює будь-які спроби підробки.

Спрощене відображення, завдяки оптичному зчитуванні штрих-коду серійного номера.

Повністю оновлений дизайн, підходить для будь-якого середовища та стилю меблів.

Екологічність

Вже традиційно, Сіменс пропонує рішення, які є чутливими до екологічних проблем. Продукти, що підлягають вторинній переробці, системи, призначені для тривалого життя, енергозберігаючі технології та довготривалі батареї (10 років + 15 місяців запасу).

 

ЗАВДЯКИ СИСТЕМАМ ЗБОРУ ДАНИХ, РЕАЛІЗОВАНИХ НА ОСНОВІ ОБЛАДНАННЯ КОМПАНІЇ SIEMENS (НІМЕЧЧИНА), НАШІ КЛІЄНТИ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ НАСТУПНИМИ ВАЖЛИВИМИ ПЕРЕВАГАМИ:

·         Справедливі й точні нарахування надають можливість платити тільки за фактично спожите тепло;

·         Простий монтаж обладнання, не потребує втручання до інженерних комунікацій будинку;

·         Дистанційне зчитування інформації не вимагає присутності мешканців;

·         Автоматизована передача даних та подальша їх обробка гарантують надання повної інформації в поставлені терміни;

·         Несанкціоноване втручання споживача в розподілювач виключено завдяки надійного опломбування;

·         При зборі даних співробітники не заходять в квартири;

 Якщо Ви вирішили встановити розподілювач тепла, але не знаєте який обрати, наші фахівці допоможуть Вам зробити вибір, а також проконсультують як  в технічних питаннях, так і в питаннях монтажу.

Начало формы

 

Автор: