Яку продукцію поставляє ТОВ “Топсітісервіс”

news image

ТОВ “Топсітісервіс” поставляє електротехнічну продукцію, послуги і багатогранні техніко-технологічні рішення для промислових комплексів, виробничих ліній. Працюємо на ринку промислових систем автоматизації та контролю технологічних процесів з 2008 року на території всієї України.

     Українське представництво “SIEMENS” та ТОВ “Топсітісервіс” мають довгострокові партнерські відносини. В якості офіційного дистриб’ютора ДП “Сіменс Україна”, наша компанія постачає на ринок наступну продукцію:

– Приводна техніка;

– Техніка автоматизації;

– Низьковольтна коммутаційна техніка;

– Техніка технології безпеки;

– Обладнання для автоматизації безпеки будівель;

– Промислові системи автоматизації;

– Промислове програмне забезпечення;

– Перетворювачі частоти;

– Приводи великої потужності;

– Контрольно-вимірювальні прилади;

– Системи захисту від перенапруги;

– Низьковольтні клемні з’єднання.

     Серед техніки промислових систем автоматизації, ми пропонуємо продукцію: програмовані контролери SIMATIC S7-1200, логічні модулі LOGO, універсальні програмовані контролери SIMATIC S7-1500, SIMATIC S7-300, SIMATIC ET-200SP, SITOP, панелі оператора SIMATIC HMI, програмне забезпечення Totally Integrated Automation Portal V13.

     У підгрупі “Перетворювачі частоти” особливої уваги заслуговують надійні перетворювачі для базових додатків SIMATICS V20, модульні перетворювачі частоти SIMATICS G120, моноблочні перетворювачі SIMATICS G120С, комплектні сервоприводи SIMATICS V90, модульні перетворювачі частоти для насосів і вентиляторів SIMATICS G120P.

     Якщо говорити про електродвигуни , то загальнопромислові низьковольтні асинхронні двигуни SIMOTICS GP, SD надійні і мають безліч додаткових опцій.

     Також ми пропонуємо входящу до складу підгрупи “Низьковольтна комутаційна апаратура” наступну продукцію:

– автоматичні вимикачі для захисту двигунів SIRIUS Innovations 3RV2 до 40А, 3RV1 до 100А і приладдя до них;

– контактори для комутації двигунів 3RT2 і 3RT1;

– теплові реле перевантаження SIRIUS Innovations 3RU2 до 40А;

– натискні кнопки і перемикачі 3SB3;

– світлові індикатори 3SB3

– пристрої плавного пуску SIRIUS 3RW30/3RW40;

– багатофункціональні системи SIMOCODE PRO для комплексного захисту і управління електродвигунами;

– гібридні пускачі 3RM1 і компактні пускачі SIRIUS RA6.

Використання продукції Siemens.

     Уніфіковані компоненти систем автоматизації Siemens були використані фахівцями ТОВ “Топсітісервіс” у різних проектах. Проекти впроваджувалися поетапно. Причому більшість з них стартували з розробки та узгодження технічного завдання і завершувалися пусконалагоджувальними роботами, навчанням персоналу, передачею робочої документації.

     Оперативна поставка і конкурентоспроможна вартість обладнання забезпечується продуманою логістикою і виваженою ціновою політикою нашої компанії.

Автор: