МОДЕРНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ АВТОМАТИЧНОЮ ДЗВІНИЦЕЮ

news image

Модернізація системи управління автоматичною дзвіницею в церкві – до реалізації цього проекту приступила команда ТОВ “Топсітісервіс”.

У християнстві церквою називають культову споруду, в якій відбуваються богослужіння і релігійні обряди. Де духовенство і миряни підносять свої молитви Богу.

У церкві всі архітектурні елементи і всі атрибути мають строго певне значення.

 Виходячи з встановлених канонів, богослужіння мають символічне значення.

Дзвіниця є символом Архангельської труби, що оспівує велич Божу і спонукає людей до неспання духу, до невпинної молитви. У певні моменти церковного богослужіння звучить дзвін, для вираження радості, смутку і торжества православної віри.

Як правило, дзвін запрошує віруючих в храм, сповіщаючи про початок служби. Також дзвони дзвонять коли відзначають особливі події, такі як великі релігійні свята, вінчання.

У процесі модернізації системи управління автоматичною дзвіницею використана техніка автоматизації Siemens. Замінили застарілі логічні елементи, на сучасний ПЛК SIEMENS S7-1200.

Фахівці ТОВ “Топсітісервіс” і ПП “Сіменком інжиніринг” встановили сенсорну панель управління SIEMENS HMI color, і організували зручний інтерфейс управління дзвіницею як в цілому, так і окремими її елементами.

В результаті виконаних робіт, нова система стала більш зручною в експлуатації. І дозволяє вносити параметри, рецепти і завдання на запланований періодичний годинний режим роботи дзвіниці.

Наслідком проведеної модернізації системи управління автоматичною дзвіницею, є досягнута безпомилкова робота дзвіниці. Модернізована елементна база системи управління.

І тепер парафіяни церкви можуть насолоджуватися величним колокольним дзвоном. А ТОВ “Топсітісервіс продовжує займатися автоматизацією виробничих процесів.

Автор: