ТОПСІТІСЕРВІС НАВЧАЄ СПІВРОБІТНИКІВ В ЄВРОПІ

news image

ТОВ “Топсітісервіс” регулярно навчає співробітників в Європі. Відомий вислів “Кадри вирішують все”, – актуальний нині як ніколи. Щоб йти в ногу з часом і впроваджувати в свою діяльність самі інноваційні технології, наша компанія постійно навчає співробітників.

Щойно повернувся з відрядження з Німеччини Деркач Дмитро, провідний менеджер ТОВ “Топсітісервіс”. Протягом тижня він навчався на спеціалізованих курсах в компанії “Rittal GmbH & Co. KG”. Під час навчання наш співробітник виконував практичні заняття на високотехнологічних підприємствах Німеччини.

Дмитро Деркач вивчив нову систему шаф VX25, що є необхідним у роботі нашого підприємства. Адже наші інженери здійснюють монтаж шаф застосовуючи обладнання Siemens. Нові шафи VX25 наші професіонали теж будуть застосовувати у виробничій діяльності.

Дмитро зазначає, що особливо йому було цікаво на німецькому заводі в Rittershausen, де безпосередньо виробляють нові шафи.

Бачити на свої очі, як з листа металу роблять шафи – цей процес зачаровує. А особливо враховуючи те, що 80% всієї роботи автоматизовано. В ручну тільки з’єднуються шафи.

Перехід на оцифровані та автоматизовані процеси на заводі Rittershausen здійснюється без зупинки виробництва. Концепція нових виробничих ліній VX25 – це всього лише перший крок на шляху до цифрового майбутнього виробництва згідно з “Industry 4.0”.

На наступному німецькому підприємстві Дмитро Деркач освоїв процес тестування шаф на предмет попадання в них пилу, вологи, ультрафіолетових променів, впливу факторів навколишнього середовища. Захоплюючим стало відвідування Лабораторії з контролю якості.

На завершальному етапі навчання, Дмитро відправився в Логістичний центр і на величезних розмірів склад.

Так як ТОВ “Топсітісервіс” розвиває свій логістичний центр і має власні склади в м. м. Хмельницькому, Львові , Києві – навчитися передовій європейській логістичній технології для нас є дуже цінним.

Німецький порядок, акуратність, уважність, педантичність, пунктуальність, чистота і майже повна автоматизація – такими епітетами можна описати склад компанії “Rittal GmbH & Co. KG”. Величезні стелажі в 40 ярусів, де маленькі запчастини розкладені по шухлядках. Запчастини на складі розвозять спеціальними підйомниками.

Повернувшись в лоно рідної компанії “Топсітісервіс”, Дмитро передає отриманий досвід колегам. Нові знання відразу ж впроваджуються в діяльність компанії,

Особистісний підхід до кожного клієнта, партнера, співробітника, а також відповідно побудована корпоративна культура – дозволяють нам братися за виконання гігантських надскладних проектів.

Автор: