ТОПСІТІСЕРВІС ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ЛОГІСТА

news image

День логіста сьогодні відзначає ТОВ “Топсітісервіс”.

У числі основних напрямків діяльності відділу логістики нашої компанії – створення оптимальних маршрутів переміщення товарів. Фахівці опрацьовують операції по зберіганню продукції з мінімальними витратами, розробляють маршрути переміщення вантажів.

Наші логісти знають про логістику все. Вони досягають максимальної гнучкості, швидкості і надійності в ланцюжку поставок. Сприяють скороченню витрат. Координують пересування товарів до місця призначення.

При будь-яких, навіть самих непередбачених обставинах, відділ логістики нашої компанії забезпечує доставку товару строго за призначенням і точно в строк. Саме тому ТОВ “Топсітісервіс” є надійним постачальником. Адже завжди дотримується термінів договорів поставки обладнання.

На перший погляд може здатися що робота логіста проста і зрозуміла. Насправді ж ця професія вимагає максимуму зусиль, уважності та відповідальності. Логісти – люди досить різнобічно грамотні. І ми раді, що в нашому відділі логістики працюють милі працьовиті дівчата, що володіють цими актуальними якостями.

В День логіста, ТОВ “Топсітісервіс” вітає всіх логістів з професійним святом і бажає великих успіхів в обраному терені.

Автор: