Опубліковано

СПІВРОБІТНИКИ ТОПСІТІСЕРВІС ПІДВИЩУЮТЬ КВАЛІФІКАЦІЮ В SIEMENS

ПІДВИЩУЮТЬ КВАЛІФІКАЦІЮ

Щороку, кілька разів на рік, ТОВ “Топсітісервіс” направляє своїх співробітників в Siemens, де вони підвищують кваліфікацію.

Цього разу на курси підвищення кваліфікації в Siemens їздили наші молоді перспективні фахівці: інженер КВПіА Іван Волошин, інженери з автоматизації виробничих процесів Роман Кугівчак і Богдан Ступницький.

Співробітники ТОВ “Топсітісервіс” постійно підвишуюсь кваліфікацію і на цей раз дізналися про інновації в області автоматизації виробництва. Отримані знання планують застосовувати у виробничій діяльності компанії.

Так, в Logo була додана нова функція “Веб інтерфейс”, до якої можна підключитися за допомогою кабелю або через WiFi. Зміни, що сталися в законодавчій сфері Укрчастотнагляду, дозволяють німецькому концерну Siemens без труднощів здійснювати поставки GPRS-модулів на Україну.

Представлений новий контролер S7 1500T зазнав внутрішні зміни, хоча зовні виглядає як звичайна серія 1500.

До частотнику V20 показали WiFi-модель, і тепер з телефону або комп’ютера можливо до нього підключитися і змінити конфігурацію.

– Отримати інформацію про новинки Siemens для мене було корисно. Адже я ці знання тепер можу використовувати у вирішенні певних завдань. Коли я підбираю необхідне устаткування для вирішення проблеми клієнта, тепер буду знати що є ще варіанти з іншими параметрами і можливостями. У кожній конкретній ситуації я аналізую варіанти застосування обладнання для рішення поставленого завдання, – розповідає Іван Волошин, талановитий інженер КВПіА.

Новий частотний перетворювач Sinamics G120X може бути використаний на заміну G120.

Представлені нові пристрої плавного пуску 3RW55 і 3RW52. У стандартній версії немає панелі оператора і регулювання здійснюється за допомогою резисторів. Можна розставляти час протягом якого двигун виходить на свою задану роботу. У розширеній версії разом з панеллю оператора, діапазон потужностей становить від 5 КВт до 1200 КВт, а в стандартній – від 5,5 КВт до 560 КВт. У цих двох нових пристроях, в порівнянні зі старими, управління проводиться за трьома фазами.

– Мені було цікаво дізнатися про нововведення в сфері пускокомутуючої апаратури і КВП, тому що моя професійна діяльність пов’язана з цими сферами, – повідомив тямущий інженер з автоматизації Роман Кугівчак.

У програмі TIA 15.1 оновили бібліотеку, додали кілька функцій, оптимізували.

– Я люблю вчитися, люблю дізнаватися нове і потім застосовувати отримані знання на практиці. Особливо для мене була цінною інформація про новинки в сфері програмування, – каже кмітливий інженер з автоматизації Богдан Ступницький.

Постійне вивчення і використання новинок для автоматизації виробництва, дозволяє ТОВ “Топсітісервіс”  ось вже одинадцятий рік пропонувати своїм клієнтам найкращі рішення. Сильна інженерна команда нашого підприємства реалізує масштабні проекти на підприємствах будь промисловості.

Цей матеріал також доступний по : Русский