Инженерные услуги

Cпециальные предложения:

Услуги современной инжиниринговой компании-интегратора, помогает бизнеса Украины становиться конкурентоспособным за счет внедрения современных АСУ ТП Комплексная автоматизация производства Промышленная автоматизация, модернизация производства Проектирование АСУ ТП

Инженерные услуги

12.03.2020

Для одного из ведущих заводов детского питания в Украине, ЧП "Сименком инжиниринг" в сотрудничестве с ООО "Топситисервис" успешно реализовала масштабный проект: "Автоматизированная система управления очистными сооружениями".

Инженерные услуги

05.02.2020

Абсолютно новое оборудование, минимизировано вмешательство человека в процесс. Это не только облегчает труд рабочих, но и влияет на качество продукта.

Инженерные услуги

27.12.2019

Команда "Топситисервис", вместе с нашей инжиниринговой компанией "Сименком Инжиниринг" осуществила модернизацию упаковочной линии на одном из пивных заводов Украины.

Инженерные услуги

12.09.2019

Коли необхідно ефективно реалізувати завдання автоматизації в низькому і середньому діапазоні складності, то кращим вибором стане базовий контролер Siemens Simatic S7-1200. Даний пристрій володіє широким спектром технологічних функцій і інтегрованими входами і виходами, а також особливо компактним дизайном. Область використання Siemens Simatic S7-1200 Програмований контролер Siemens Simatic S7-1200 є ефективним рішенням для ряду задач автоматичного регулювання та керування переміщенням.

Инженерные услуги

12.09.2019

ТОВ “Топсітісервіс” провело модернізація системи управління на секретному об’єкті. Перш ніж написати про успішно реалізований проект, ми отримали на це дозвіл. Але фотографії: як ми виконуємо роботи, зовнішній вигляд застарілого і встановленого нового обладнання, нових модернізованих нами систем, які ми завжди робимо – нас попросили не виставляти.

Инженерные услуги

12.09.2019

Модернізація друкувальної машини – новий проект, реалізацією якого зайнявся колектив фахівців ТОВ “Топсітісервіс”. Регулярне підвищення кваліфікації нашими співробітниками і підтримання її на найвищому європейському рівні, – дає нам можливість братися за реалізацію найбільш серйозних проектів.

Инженерные услуги

12.09.2019

ТОВ “Топсітісервіс” спільно з ПП “Сіменком інжиніринг” успішно реалізували першу частину значного проекту для підприємства одного з провідних виробників рослинної олії в Україні. Унікальна кваліфікація наших фахівців, які регулярно проходять європейське інноваційне навчання, дозволяє нашій компанії братися за здійснення грандіозних проектів.

Инженерные услуги

12.09.2019

ТОВ “Топсітісервіс”, отримало чергове велике замовлення від одного з лідерів цементної промисловості України. Сума контракту склала близько 100 тисяч євро. Наша компанія, в обумовлений в договорі термін, поставила клієнту частотний перетворювач потужністю 800 кВт.

Инженерные услуги

12.09.2019

Модернізацію укладача протяжки необхідно було виконати на підприємстві кабельної промисловості. Кабельно-провідниковою продукцією або кабельними виробами називають будь-які види ізольованих або неізольованих провідників, призначених для передачі електричної енергії та (або) інформації. Кабельно-провідникова продукція класифікується за конструкцією, призначенням, по області застосування, складу конструктивних елементів і матеріалу ізоляції.

Инженерные услуги

12.09.2019

Підприємство целюлозно-паперової промисловості звернулося до ТОВ “Топсітісервіс” з питанням розробки проекту автоматизації нового технологічного процесу. Замовнику потрібно було здійснити проект модернізації технологічного процесу, в плані інтеграції нового технологічного обладнання (італійська фірма ST Macchine) і системи АСК підготовчого відділення сировини целюлозної маси.

кнопка связи